Wykład wprowadzający dla I roku studiów licencjackich

Studentów I roku studiów licencjackich zapraszamy do udziału w wykładach wprowadzających w sztukę studiowania: „Jak ugryźć uniwersytet, żeby smakował”, które przeprowadzi mgr Jakub Dziewit z Zakładu Teorii i Historii Kultury INKSI UŚ.

Kulturoznawstwo, I LIC – środa, 7 października (w ramach jednego z wykładów zgodnie z harmonogramem);
Kultury mediów I LIC – wtorek, 13 października (w ramach zajęć z Filozofii techniki, zgodnie z harmonogramem).

Wykład ułatwi wejście w świat akademicki, zaprezentuje różne możliwości stojące przed studentami kulturoznawstwa i kultur mediów, zapozna z podstawowymi informacjami, które są niezbędne, by szybko odnaleźć się w nowym środowisku i sprawnie w nim funkcjonować.