Spotkania promocyjne nowego numeru Laboratorium Kultury

Nowy numer Laboratorium Kultury

W imieniu Autorów i Redaktorów zapraszamy na spotkania promocyjne najnowszego numeru czasopisma naukowego „Laboratorium Kultury”. Tom ten poświęcony jest osobie i twórczości Jana Aleksandra Karłowicza, a jego redaktorami są dr hab. Anna Gomóła oraz dr Adam Pisarek.

Terminy spotkań

– 11 kwietnia (poniedziałek), o godz. 17:00, w Sali Rady Wydziału Filologicznego UŚ (Katowice, Plac Sejmu Śląskiego 1),
– 15 kwietnia (piątek), o godz. 12:00, w Sali Audytoryjnej ASP w Katowicach (ul. Raciborska 50).

Numer wydany został przez wydawnictwo grupakulturalna.pl we współpracy z Uniwersytetem Śląskim oraz Akademią Sztuk Pięknych w Katowicach, a patronat nad nim objęły Polskie Towarzystwo Kulturoznawcze oraz Narodowe Centrum Kultury.

Czasopismo „Laboratorium Kultury” od 2015 roku znajduje się w części B ministerialnej listy czasopism punktowanych, indeksowane jest w bazach: CEEOL, CEJSH, BazHum, Index Copernicus. Niezależnie od ogólnopolskiej dystrybucji wersji papierowej, wszystkie artykuły dostępne są do darmowego ściągnięcia ze strony http://www.laboratoriumkultury.us.edu.pl