Spotkania organizacyjne dla I roku

Zapraszamy studentów I roku studiów I i II stopnia kulturoznawstwa i kultur mediów na spotkanie informacyjno-organizacyjne z Dyrekcją i pracownikami Instytutu, które odbędzie się w czwartek 2 października w sali 208 (II p.). Podczas spotkania wyjaśnimy wszystkie wątpliwości związane z funkcjonowaniem studenta na uczelni, kierunkami studiów i życiem studenckim, ofertą dydaktyczną i kulturalną INKSI. Odpowiemy także na najbardziej palące pytania: kiedy i jak dokonać rejestracji na zajęcia, kiedy i gdzie odbywają się praktyki studenckie, gdzie zgłosić się po pomoc, jak zorganizowany jest rok akademicki, jakie szkolenia należy przejść w najbliższym czasie, etc.

Harmonogram spotkań:
2.10 spotkania organizacyjne INKSI ze studentami kulturoznawstwa i kultur mediów (sala 208):
I LIC K 10:00
I MU KM 11:30