Restart rejestracji USOS – I rok KSD

Ważna informacja

Z powodów technicznych zmuszeni jesteśmy przeprowadzić RESTART OBYDWU REJESTRACJI w systemie USOSweb dla I roku kulturoznawstwa na zajęcia w semestrze letnim roku akademickiego 2013/2014. Oznacza to, że rejestracja, która rozpoczęła się 10 lutego o godz. 20:00 zostaje unieważniona, a Państwo proszeni są o przystąpienie do nowego logowania, które rozpocznie się 12 lutego o godz. 20:00. Rejestracje dokonywane są w systemie USOSweb, dostępnym pod adresem: https://usosweb.us.edu.pl.

Przepraszamy za niedogodności.

I TURA REJESTRACJI:

od 12 lutego 2014, godz. 20:00 do 17 lutego 2014, godz. 12:00.

II TURA REJESTRACJI:

od 19 lutego 2014, godz. 20:00 do 28 lutego 2014, godz. 12:00.

III TURA REJESTRACJI:

od 3 marca 2014, godz. 20:00 do 10 marca 2014, godz. 12:00.

Studenci I roku kulturoznawstwa (studia I stopnia) uczestniczą w dwóch rejestracjach:

1. na przedmioty obowiązkowe dla drugiego semestru (gdzie muszą wybrać każdy przedmiot);
  2. na przedmiot do wyboru (gdzie wybierają jeden z dwóch przedmiotów: historia filmu polskiego / historia teatru polskiego).

UWAGA nr 1

Osoby, które po zakończeniu pierwszej tury rejestracji będą zmuszone do zmiany grupy dla któregokolwiek z przedmiotów, powinny skorzystać z drugiej lub trzeciej tury logowania i przerejestrować się do innych grup, w których limit miejsc nie został jeszcze osiągnięty.

UWAGA nr 2

Po zakończeniu trzeciej tury rejestracji (10.03.) o przepisaniu studenta z grupy do grupy lub na inne zajęcia będzie mógł decydować jedynie opiekun roku, który – po wnikliwym rozpatrzeniu każdego przypadku – może wystawić pisemne zaświadczenie o przeniesieniu, z jakim student powinien się następnie zgłosić do dziekanatu.