Rejestracje na zajęcia 2017/2018 – kultury mediów II stopnia

KULTURY MEDIÓW, studia stacjonarne II stopnia

W semestrze zimowym roku akademickiego 2017/2018 na kierunku kultury mediów odbędą się obowiązkowe rejestracje w systemie USOSweb.

Studenci I roku studiów stacjonarnych II stopnia uczestniczą w dwóch rejestracjach:

• w rejestracji na przedmioty obowiązkowe dla wszystkich studentów pierwszego semestru kultur mediów;
  • w rejestracji na przedmiot do wyboru, gdzie wybierają jeden z przedmiotów: socjobiologia rozrywki, komunikacja wiedzy lub media w kulturze uczestnictwa.

Studenci II roku studiów stacjonarnych II stopnia specjalności KOMUNIKACJA MEDIALNA uczestniczą w trzech rejestracjach:

• w rejestracji na przedmioty obowiązkowe swojej specjalności, gdzie wybierają każdy przedmiot z listy;
  • w rejestracji na pierwszy przedmiot do wyboru, gdzie wybierają jeden z dwóch przedmiotów: literaturę sieci lub komiks i jego przedłużenia;
  • w rejestracji na drugi przedmiot do wyboru, gdzie wybierają jeden z dwóch przedmiotów: multimedia w nauce lub technologie widzialności.

Studenci II roku studiów stacjonarnych II stopnia specjalności KULTURY WIZUALNE uczestniczą w trzech rejestracjach:

Studenci II roku studiów stacjonarnych II stopnia specjalności WIDOWISKA KULTUROWE uczestniczą w dwóch rejestracjach:

• w rejestracji na przedmiot wspólny specjalności publicystyka nowomedialna i widowiska kulturowe, gdzie wybierają przedmiot gatunki estradowe.

Studenci I roku studiów stacjonarnych II stopnia specjalności PUBLICYSTYKA NOWOMEDIALNA uczestniczą w dwóch rejestracjach:

Rejestracje odbędą się w terminie

• od 28 września, godz. 19:00 do 15 października, godz. 23:59. Rejestracje na przedmioty do wyboru będą zaczynać się co kolejne 10 minut.
  • UWAGA NR 1

Niezalogowanie się na przedmiot będzie skutkowało brakiem studenta na liście uczestników zajęć, a więc i niemożnością uzyskania z nich zaliczenia.

UWAGA NR 2

W razie braku miejsca w preferowanej grupie, należy zapisać się do innej grupy, w której limit miejsc nie został osiągnięty. Studentów wszystkich lat obowiązuje ta sama procedura zmiany grupy. Student pragnący dokonać zmiany grupy powinien uzyskać na pisemnym podaniu podpis zarówno prowadzącego, którego grupę opuszcza, jak i prowadzącego grupę, do której chce dołączyć oraz podpis Z-cy Dyrektora Instytutu. W przypadkach szczególnych (IOS, powroty z urlopów dziekańskich, przypadki losowe i związane z tym problemy z dostępem do logowań) studenci mogą się zgłaszać bezpośrednio do Z-cy Dyrektora Instytutu.

UWAGA NR 3

Studenci, którzy planują studiować na dwóch specjalnościach, w bieżących turach rejestrują się jedynie na główną wybraną przez siebie specjalność.