Rejestracje w USOS – kultury mediów studia magisterskie

KULTURY MEDIÓW, studia stacjonarne II stopnia

W semestrze zimowym roku akademickiego 2015/2016 na kierunku kultury mediów odbędą się obowiązkowe rejestracje w systemie USOSweb.

Studenci I roku studiów stacjonarnych II stopnia uczestniczą w dwóch rejestracjach:

• w rejestracji na przedmioty obowiązkowe, gdzie wybierają każdy przedmiot z listy;
  • w rejestracji na przedmiot do wyboru, gdzie wybierają jeden z trzech przedmiotów: komunikację wiedzy, media w kulturze uczestnictwa lub socjobiologię rozrywki.

Studenci II roku studiów stacjonarnych II stopnia specjalności KOMUNIKACJA MEDIALNA uczestniczą w trzech rejestracjach:

• w rejestracji na przedmioty obowiązkowe swojej specjalności, gdzie wybierają każdy przedmiot z listy;
  • w rejestracji na pierwszy przedmiot do wyboru, gdzie wybierają jeden z dwóch przedmiotów: literaturę sieci lub komiks i jego przedłużenia;
  • w rejestracji na drugi przedmiot do wyboru, gdzie wybierają jeden z dwóch przedmiotów: multimedia w nauce lub technologie widzialności.

Studenci II roku studiów stacjonarnych II stopnia specjalności WIDOWISKA KULTUROWE uczestniczą w dwóch rejestracjach:

• w rejestracji na przedmiot do wyboru, gdzie wybierają jeden z dwóch przedmiotów: gatunki estradowe lub estetykę a nowe media.

Studenci II roku studiów stacjonarnych II stopnia specjalności ESTETYKA WIZUALNOŚCI uczestniczą w dwóch rejestracjach:

• w rejestracji na przedmiot do wyboru, gdzie wybierają jeden z dwóch przedmiotów: design mediów lub estetykę mody.

Studenci II roku studiów stacjonarnych II stopnia specjalności PUBLICYSTYKA NOWOMEDIALNA uczestniczą w dwóch rejestracjach:

Termin rejestracji

od 5 października, godz. 17:00 do 15 października, godz. 23:59

UWAGA NR 1

Niezalogowanie się na przedmiot będzie skutkowało brakiem studenta na liście uczestników zajęć, a więc i niemożnością uzyskania z nich zaliczenia.

UWAGA NR 2

W razie braku miejsca w preferowanej grupie, należy zapisać się do innej grupy, w której limit miejsc nie został osiągnięty. Po zakończeniu rejestracji o przepisaniu studenta z grupy do grupy będzie mógł decydować jedynie opiekun roku, który – po wnikliwym rozpatrzeniu każdego przypadku – może wydać stosowną opinię na złożonym przez studenta piśmie uzasadniającym prośbę o przeniesienie, z którym student powinien się następnie zgłosić do dziekanatu.

UWAGA NR 3

Studenci, którzy planują studiować na dwóch specjalnościach, rejestrują się jedynie na główną wybraną przez siebie specjalność.