Rejestracje na zajęcia w USOS dla studiów niestacjonarnych

Studia niestacjonarne – rejestracje na zajęcia w semestrze letnim

W semestrze letnim roku akademickiego 2018/2019 na kierunku kultury mediów studiów niestacjonarnych odbędą się obowiązkowe rejestracje w systemie USOSweb

Studenci II roku kultur mediów studiów niestacjonarnych I stopnia uczestniczą w jednej rejestracji:

• na przedmioty wspólne dla wszystkich studentów czwartego semestru kultur mediów, w której wybierają każdy przedmiot z listy.

Studenci II roku kultur mediów studiów niestacjonarnych II stopnia specjalności KOMUNIKACJA MEDIALNA uczestniczą w dwóch rejestracjach:

• w rejestracji na przedmioty obowiązkowe swojej specjalności, w której wybierają każdy przedmiot z listy,
  • w rejestracji na przedmioty wspólne, w której wybierają każdy przedmiot z listy.

Studenci II roku kultur mediów studiów niestacjonarnych II stopnia specjalności KULTURY WIZUALNE: FOTOGRAFIA, FILM, MEDIA uczestniczą w dwóch rejestracjach:

Rejestracje odbędą się w terminie

od 12 lutego, godz. 17:00 do 15 marca, godz. 17:00

UWAGA

Niezalogowanie się na przedmiot będzie skutkowało brakiem studenta na liście uczestników zajęć, a więc i niemożnością uzyskania z nich zaliczenia.