Rejestracje na zajęcia 2017/2018 – kulturoznawstwo II stopnia

KULTUROZNAWSTWO, studia stacjonarne II stopnia

W semestrze zimowym roku akademickiego 2017/2018 na kierunku kulturoznawstwo odbędą się obowiązkowe rejestracje w systemie USOSweb.

Studenci I roku studiów stacjonarnych II stopnia uczestniczą w jednej rejestracji:

• w rejestracji na przedmioty obowiązkowe dla wszystkich studentów pierwszego semestru kulturoznawstwa.

Studenci II roku studiów stacjonarnych II stopnia specjalności ESTETYKA MIASTA uczestniczą w dwóch rejestracjach:

• w rejestracji na przedmiot obowiązkowy dla wszystkich studentów trzeciego semestru kulturoznawstwa, gdzie wybierają przedmiot filozofia kultury;
  • w rejestracji na przedmioty obowiązkowe swojej specjalności, gdzie wybierają każdy przedmiot z listy.

Studenci II roku studiów stacjonarnych II stopnia specjalności KOMUNIKACJA KULTUROWA uczestniczą w dwóch rejestracjach:

Studenci II roku studiów stacjonarnych II stopnia specjalności FILMOZNAWSTWO I WIEDZA O MEDIACH uczestniczą w dwóch rejestracjach:

Studenci II roku studiów stacjonarnych II stopnia specjalności TEORIA I ANTROPOLOGIA KULTURY uczestniczą w dwóch rejestracjach:

Rejestracje odbędą się w terminie

• od 28 września, godz. 18:00 do 15 października, godz. 23:59. Rejestracje na przedmioty do wyboru będą zaczynać się co kolejne 10 minut.
  • UWAGA NR 1

Niezalogowanie się na przedmiot będzie skutkowało brakiem studenta na liście uczestników zajęć, a więc i niemożnością uzyskania z nich zaliczenia.

UWAGA NR 2

W razie braku miejsca w preferowanej grupie, należy zapisać się do innej grupy, w której limit miejsc nie został osiągnięty. Studentów wszystkich lat obowiązuje ta sama procedura zmiany grupy. Student pragnący dokonać zmiany grupy powinien uzyskać na pisemnym podaniu podpis zarówno prowadzącego, którego grupę opuszcza, jak i prowadzącego grupę, do której chce dołączyć oraz podpis Z-cy Dyrektora Instytutu. W przypadkach szczególnych (IOS, powroty z urlopów dziekańskich, przypadki losowe i związane z tym problemy z dostępem do logowań) studenci mogą się zgłaszać bezpośrednio do Z-cy Dyrektora Instytutu.

UWAGA NR 3

Studenci, którzy planują studiować na dwóch specjalnościach, w bieżących turach rejestrują się jedynie na główną wybraną przez siebie specjalność.