Rejestracje na seminaria licencjackie dla kulturoznawstwa i kultur mediów

Obowiązkowe rejestracje na seminaria licencjackie odbędą się w systemie USOSweb.

KULTUROZNAWSTWO, studia stacjonarne I stopnia

Studenci II roku KULTUROZNAWSTWA studiów stacjonarnych pierwszego stopnia mają do wyboru seminaria:

• organizator i promotor projektów medialnych,
  • promotor dziedzictwa kulturowego,
  • specjalista ds. reklamy i kontaktów z mediami,
  • specjalista ds. widowisk teatralnych.

I tura rejestracji

od 11 maja, godz. 18:00 do 18 maja, godz. 23:59

UWAGA

Po zakończeniu rejestracji o przepisaniu studenta z jednej specjalizacji na inną będzie mógł decydować jedynie Dyrektor ds. Studiów Stacjonarnych, który – po wnikliwym rozpatrzeniu każdego przypadku – może wydać stosowną opinię na złożonym przez studenta piśmie uzasadniającym prośbę o przeniesienie, z którym student powinien się następnie zgłosić do dziekanatu.

KULTURY MEDIÓW, studia stacjonarne I stopnia

Studenci II roku KULTUR MEDIÓW studiów stacjonarnych pierwszego stopnia mają do wyboru seminaria:

• specjalista ds. filmu i nowych mediów,
  • specjalista ds. mediów i komunikacji,
  • specjalista ds. przestrzeni wizualnych,
  • specjalista ds. kultury literackiej.

I tura rejestracji

od 11 maja, godz. 18:00 do 18 maja, godz. 23:59