Rejestracje na seminaria licencjackie dla kulturoznawstwa i kultur mediów

null

Obowiązkowe rejestracje na seminaria licencjackie odbędą się w systemie USOSweb.

KULTUROZNAWSTWO, studia stacjonarne I stopnia

Studenci II roku KULTUROZNAWSTWA studiów stacjonarnych pierwszego stopnia mają do wyboru seminaria:

• estetyczne kształtowanie przestrzeni publicznej,
  • organizator instytucji życia literackiego,
  • organizator i promotor projektów medialnych,
  • promotor dziedzictwa kulturowego,
  • specjalista ds. reklamy i kontaktów z mediami,
  • specjalista ds. widowisk teatralnych.

Termin rejestracji

od 9 maja, godz. 20.00 do 16 maja, godz. 20.00.

UWAGA

Po zakończeniu rejestracji o przepisaniu studenta z jednej specjalizacji na inną będzie mógł decydować jedynie Dyrektor ds. Dydaktycznych Studiów Stacjonarnych, który – po wnikliwym rozpatrzeniu każdego przypadku – może wydać stosowną opinię na złożonym przez studenta piśmie uzasadniającym prośbę o przeniesienie, z którym student powinien następnie zgłosić się do dziekanatu.

KULTURY MEDIÓW, studia stacjonarne I stopnia

Studenci II roku KULTUR MEDIÓW studiów stacjonarnych pierwszego stopnia mają do wyboru seminaria:

• konteksty medialności,
  • specjalista ds. filmu i nowych mediów,
  • specjalista ds. kultury literackiej,
  • specjalista ds. mediów i komunikacji,
  • specjalista ds. przestrzeni wizualnych,
  • specjalista w zakresie sztuk widowiskowych.

Termin rejestracji

od 9 maja, godz. 20.00 do 16 maja, godz. 20.00.

UWAGA