Rejestracje na WF i moduł ogólnouczelniany 2016/2017 – I MU kulturoznawstwo i kultury mediów

Wychowanie fizyczne

Zgodnie z planem studiów studenci I roku studiów II stopnia kulturoznawstwa i kultur mediów w semestrze letnim powinni wziąć udział w zajęciach z wychowania fizycznego. Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: https://ul.us.edu.pl/.

Terminy rejestracji

I tura rejestracji potrwa od 20 lutego 2017, od godz. 16:00 do 24 lutego 2017, do godz. 16:00.

Moduły ogólnouczelniane

W semestrze letnim obowiązkiem studentów I roku studiów II stopnia jest również zaliczenie zajęć z modułu ogólnouczelnianego. Przedmiotem dedykowanym studentom kulturoznawstwa i kultur mediów są zajęcia Człowiek w środowisku (prowadzący: dr hab. prof. UŚ Bogdan Doleżych, dr hab. Piotr Łaszczyca, prof. UŚ dr hab. Mirosław Nakonieczny), które będą się odbywać w piątki w godz. 8:00-9:30 w sali 208. Równocześnie informujemy, że w systemie USOSWeb udostępniona zostanie Państwu oferta innych modułów, w tym e-learningowych, na które także można się zapisywać.

Terminy rejestracji

Rejestracja trwa od 23 lutego 2017 od godz. 21:00 do 1 marca 2017 (po tym terminie możliwe będzie wyłącznie indywidualne logowanie studentów przez dziekanaty).

Rozpoczęcie zajęć z modułów ogólnouczelnianych na studiach stacjonarnych: 27 lutego 2017.