Początek roku akademickiego 2015/2016

Inauguracja uczelniana

W imieniu władz uczelni zapraszamy do udziału w uroczystej XLVIII inauguracji roku akademickiego 2015/2016, która rozpocznie się w piątek 2 października 2015 o godz. 11-tej w auli Wydziału Teologicznego (Katowice, ul. Jordana 18). W programie inauguracji przewidziano m.in. immatrykulację studentów oraz wystąpienie przedstawicieli nowo przyjętych studentów i doktorantów, nadanie tytułów Profesora Honorowego Uniwersytetu Śląskiego, przemówienie inauguracyjne JM Rektora UŚ oraz wręczenie nagrody „Pro Scientia et Arte” prof. zw. dr hab. Krzysztofowi Kłosińskiemu, który wygłosi wykład inauguracyjny pt. „Pochwała filologii”. W tym czasie w godzinach od 10-tej do 14-tej ogłoszono godziny rektorskie.

Inauguracja wydziałowa

W imieniu władz wydziału zapraszamy do udziału w uroczystej inauguracji Wydziału Filologicznego, która odbędzie się 6 października 2015 o godz. 11-tej, w budynku Neofilologii w Sosnowcu, ul. Grota Roweckiego 5. W tym dniu do godziny 15-tej ogłoszono godziny dziekańskie.