Nowy numer czasopisma „Anthropos?” pod redakcją Aleksandry Kunce

W ruchu. „Anthropos?” 27/2018, red. nacz. Aleksandra Kunce.

Ukazał się nowy monograficzny numer czasopisma „Anthropos?” pod red. Aleksandry Kunce:
W ruchu. Teksty dostępne są na stronie: http://www.anthropos.us.edu.pl

Autorzy: Jadwiga Zimpel, Aleksandra Kunce, Krystyna Paradowska, Frank A. Salamone, Anna Maj, Barbara Orzeł, Natalia Grabka, Alicja Głutkowska-Polniak, Karolina Pospiszil, Ewa Sychowska, Barbara Zwolińska, Anna Szumiec, Kamila Gieba, Karolina Najgeburska, Agata Picheń, Miłosz Markiewicz

Recenzenci: Tomasz Bielak (Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej), Zbigniew Kadłubek (Uniwersytet Śląski w Katowicach), Maria Korusiewicz (Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej), Yuri Kvashnin (Siberian Branch of the Russian Academy of Sciences), Ewa Łukaszyk (Universiteit Leiden), Marianna Michałowska (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu), Alina Molisak (Uniwersytet Warszawski), Małgorzata Radkiewicz (Uniwersytet Jagielloński), Adam Regiewicz (Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie), Andrzej Sarnacki (Akademia Ignatianum w Krakowie), Mateusz Szubert (Uniwersytet Opolski), Joanna Szymajda (Instytut Muzyki i Tańca w Warszawie)

Redakcja czasopisma „Anthropos?”:
Redaktor naczelny: Aleksandra Kunce
Sekretarz redakcji: Paweł Paszek
Rada „Anthropos?”: Magdalena Abraham-Diefenbach (Niemcy), Dariusz Kulas (Polska), Ewa Łukaszyk (Holandia), Tadeusz Miczka (Polska), Ekaterina Nikitina (Rosja), Krystyna Paradowska (Meksyk), Tadeusz Sławek (Polska), Olga Topol (Wielka Brytania)

Adres redakcji:
„Anthropos?”