Konkurs JM Rektora dla studentów i doktorantów

Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk, zamierza, już po raz dziesiąty, wyróżnić studentów i doktorantów w szczególny sposób odznaczających się swoimi działaniami. Oceniana będzie działalność społeczna i kulturalna, osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne, a także dokonania w zakresie inicjowania i wspierania życia studenckiego oraz popularyzacji nauki. Wyróżnieni zostaną także uczestnicy Uniwersytetu Śląskiego Dzieci, Uniwersytetu Śląskiego Młodzieży, Uniwersytetu Śląskiego Maturzystów i Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W tym roku jubileuszowa uroczystość wręczenia wyróżnień odbędzie się 21 czerwca w Kinoteatrze Rialto w Katowicach.
Regulamin przyznawania Wyróżnień JM Rektora 2018
Zgodnie z regulaminem wnioski studenci i doktoranci składają samodzielnie. Studenci i doktoranci kulturoznawstwa i kultur mediów mogą składać dokumenty do 28 marca 2018 w Sekretariacie Dziekana ds. studenckich i kształcenia w Katowicach (studenci) lub w studium doktoranckim (doktoranci).