Zaproszenie na Jubileusz 25-lecia INKSI UŚ

W dniach 7-8 grudnia 2017 Instytut Nauk o Kulturze i Studiów Interdyscyplinarnych Wydziału Filologicznego UŚ (INKSI UŚ) obchodzi 25-lecie swojego istnienia. Z tej okazji zapraszamy wszystkich pracowników, doktorantów i studentów oraz wieloletnich współpracowników i przyjaciół Instytutu na uroczystość, która rozpocznie się 7 grudnia o godz. 13:00 otwartymi wykładami eksperckimi oraz na konferencję naukową „Przestrzenie kultury. Horyzonty historyczne, teoretyczne, metodologiczne”, która odbędzie się 8 grudnia od godz. 9:30 do 17:00. Wydarzenia odbywają się w Sali Rady Wydziału Filologicznego im. prof. Zbigniewa Jerzego Nowaka w Katowicach (Plac Sejmu Śląskiego 1 w Katowicach). Nie jest konieczna rejestracja.

Jubileusz Instytutu Nauk o Kulturze i Studiów Interdyscyplinarnych UŚ odbywa się w ramach 50-lecia Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i zostało objęte patronatem honorowym: JM Rektora UŚ prof. dr hab. Andrzeja Kowalczyka oraz Wojewody Śląskiego. Organizatorem wydarzenia jest INKSI UŚ oraz Wydział Filologiczny UŚ. Serdecznie zapraszamy!