Inauguracja wydziałowa roku akademickiego 2013/2014

W imieniu Dziekana Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego prof. dr hab. Rafała Molenckiego zapraszamy wszystkich studentów oraz pracowników na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2013/2014 na Wydziale Filologicznym w czterdziestolecie jego istnienia. Uroczystość odbędzie się w poniedziałek 7 października 2013 o godz. 11:00 w Centrum Naukowo-Dydaktycznym Instytutów Neofilologicznych, ul. gen. Grota-Roweckiego 5 w Sosnowcu. W programie przewidziano wystąpienia przedstawicieli władz Uniwersytetu, immatrykulację studentów pierwszego roku, odnowienie doktoratu oraz wykład prof. zw. dr hab. Renardy Ocieczek: Śląsk i ziemie Korony Polskiej w «Officina ferraria…» (1612) Walentego Roździeńskiego. Dziekan Wydziału Filologicznego, aby umożliwić społeczności akademickiej udział w inauguracji, ogłosił w tym dniu godziny dziekańskie.