Erasmus+: spotkanie informacyjne dla studentów

Studentów kulturoznawstwa oraz kultur mediów zapraszamy na spotkanie informacyjne, dotyczące wyjazdów na studia i praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+, które odbędzie się na naszym Wydziale 22 marca 2018 (czwartek) o 13:00 w sali 013 (parter, Szkoła Języka i Kultury Polskiej). Spotkanie poprowadzą przedstawiciele Biura Programu Erasmus UŚ, którzy opowiedzą o programie, dotychczasowych doświadczeniach studentów oraz niezbędnej dokumentacji, którą należy przygotować do rekrutacji. Udział w spotkaniu weźmie również koordynator programu Erasmus+ w INKSI – dr Aneta Głowacka, która postara się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i rozwiać wątpliwości oraz pomoże w dalszym postępowaniu. Zachęcamy Państwa do skorzystania z możliwości programu, który może być interesującym uzupełnieniem studiów i daje szansę na zdobycie nowych doświadczeń oraz wiedzy.