JEST TO ARCHIWALNA WERSJA SERWISU INKSI

Nowa strona Instytutu Nauk o Kulturze znajduje się pod adresem: https://us.edu.pl/instytut/inok/

Dni Jakości Kształcenia i Wielkiego Badania Kompetencji

W dniach 24-28 lutego 2020 roku w naszej grupie kierunków odbędą się Dni Jakości Kształcenia i Wielkiego Badania Kompetencji. W ich ramach zaplanowane zostały spotkania Dyrekcji Kierunku z pracownikami (24 lutego), doktorantami (25 lutego) oraz studentami (25 lutego), a także spotkania studentów z opiekunami praktyk (24 lutego), opiekunami lat i przedstawicielami Biura Karier (25 lutego). Dla studiów stacjonarnych udział w zebraniach jest OBOWIĄZKOWY. Zapraszamy na nie również tych studentów niestacjonarnych, którym pozauczelniane zobowiązania pozwolą do nas dołączyć.
27 i 28 lutego studenci wszystkich naszych kierunków będą mogli wziąć udział w Wielkim Badaniu Kompetencji – profesjonalnym teście, dzięki któremu uzyskają informacje o posiadanym przez siebie potencjale i możliwościach jego rozwoju oraz otrzymają wskazówki związane z odnalezieniem się na rynku pracy. Udział w badaniu, które przeprowadzą pracownicy Biura Karier, jest bezpłatny i zakończy się otrzymaniem przez studentów certyfikatu oraz wiadomości o uzyskanych wynikach. Prosimy o przyniesienie ze sobą laptopów lub innych urządzeń mobilnych umożliwiających dostęp do Internetu. Zapraszamy do licznego udziału!
Wszystkie spotkania oraz Wielkie Badanie Kompetencji odbędą się w budynku Wydziału Humanistycznego UŚ w Katowicach (Plac Sejmu Śląskiego 1).

Program Dni Jakości Kształcenia i Wielkiego Badania Kompetencji
24 lutego, poniedziałek
g. 10.00, Sala im. Z.J. Nowaka (V piętro) – spotkanie Dyrekcji Kierunku z pracownikami
g. 12.00, sala 307 – spotkanie w sprawie praktyk dla studentów INiB
g. 13.00, sala 208 – spotkanie w sprawie praktyk dla I roku KM LIC

25 lutego, wtorek
g. 12.30, sala 205 – spotkanie Dyrekcji Kierunku z doktorantami prowadzącymi zajęcia na kierunkach AI, INiB, IIe-S, KU i KM
g. 13.00, sala 208 – spotkanie Dyrekcji Kierunku, opiekunów lat i przedstawicieli Biura Karier ze studentami KM LIC (studia stacjonarne i studia niestacjonarne)
g. 13.30, sala 307 – spotkanie Dyrekcji Kierunku, opiekunów lat i przedstawicieli Biura Karier ze studentami INiB LIC i INiB MU (studia stacjonarne i niestacjonarne)
g. 14.00, sala 208 – spotkanie Dyrekcji Kierunku, opiekunów lat i przedstawicieli Biura Karier ze studentami KU LIC
g. 14.30, sala 307 – spotkanie Dyrekcji Kierunku, opiekunów lat i przedstawicieli Biura Karier ze studentami AI LIC oraz IIe-S LIC
g. 15.00, sala 208 – spotkanie Dyrekcji Kierunku, opiekunów lat i przedstawicieli Biura Karier ze studentami KM MU i KU MU (studia stacjonarne i niestacjonarne)

g. 18.00 – rozpoczęcie logowań na zajęcia prowadzone w semestrze letnim na kierunkach KU i KM

czwartek, 27 lutego
WIELKIE BADANIE KOMPETENCJI
sala 208
g. 10.00 I, II i III rok KU LIC
g. 11.00 I rok KM LIC
g. 12.00 II rok KM LIC
g. 13.00 III rok KM LIC (studia stacjonarne) + III rok KM LIC (studia niestacjonarne)

sala 307
g. 10.00 I rok AI LIC
g. 11.00 II rok AI LIC
g. 12.00 III rok IIe-S LIC
g. 13.00 I i II rok INiB MU (studia stacjonarne) + II rok INiB MU (studia niestacjonarne)

piątek, 28 lutego
WIELKIE BADANIE KOMPETENCJI
sala 208
g. 10.00 I i II rok KU MU
g. 11.00 I rok KM MU (studia stacjonarne) + I rok KM MU (studia niestacjonarne)
g. 12.00 II rok KM MU

sala 307
g. 10.00 I rok INiB LIC
g. 11.00 II rok INiB LIC
g. 12.00 III rok INiB LIC.

29 lutego, sobota – 1 marca, niedziela
zajęcia zgodnie z harmonogramem (studia niestacjonarne)

2 marca, poniedziałek
zajęcia zgodnie z harmonogramem (studia stacjonarne)